LG OLED77B46LA - Rozbaleno
- Úhlopříčka: 77" (195 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α8 4K AI
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Pixelové stmívání
- WiFi 5
- QMS (Quick Media Switching)
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.1
- webOS 24
- Amazon Alexa
- LG Channels
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Roky vývoje dotažené k dokonalosti
Roky inovací jsou těžko napodobitelné. Unikátní chipset Alpha, navržený speciálně pro OLED technologii, je vrcholem svého oboru a posouvá zážitek ze sledování na novou úroveň.

Lídr na trhu
Podle společnosti Omdia jsou televize LG OLED již 11 let po sobě (2013–2023) nejprodávanějšími OLED TV na trhu.

Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
Co činí LG OLED AI jedinečným oproti ostatním modelům?
Procesor Alpha 8 AI – OLED technologie na zcela nové úrovni
Nový procesor Alpha 8 AI zajišťuje vylepšený obraz s jemnými detaily a posouvá kvalitu OLED displejů na novou úroveň.


*Srovnání je prováděno oproti standardnímu televizoru s procesorem alpha 5 AI. **Obrázky na obrazovce jsou simulované.
AI technologie pro bezkonkurenční OLED zážitek

AI přizpůsobení obrazu – optimalizuje se podle vašeho způsobu sledování
Upravte obraz podle svého vkusu. Zvolte preferované nastavení a AI Picture Wizard automaticky vybere ideální obraz z více než 85 milionů možností, které uloží do vašeho profilu.

AI akustické ladění – Ideální zvuk přizpůsobený specifikům vašeho prostoru
Systém využívající AI analyzuje uspořádání místnosti a vaši pozici, aby vytvořil zvuk, který se dokonale přizpůsobí akustice vašeho prostoru.

Chytré nastavení osvětlení
Inteligentní regulace světla automaticky upravuje jas a kontrast podle okolního osvětlení, čímž zajišťuje ideální zážitek při sledování.

AI Picture Pro
Ohromující realismus s věrně zobrazenými detaily
AI Super Upscaling
Vylepšení kvality obrazu díky využití umělé inteligence
AI technologie Noise Reduction a Super Resolution zkoumá obraz a přirozeně vylepšuje kvalitu každé scény, což vede k ostřejšímu a detailnějšímu zobrazení.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
AI Sound Pro
Zažijte každý zvukový detail s naprostou čistotou
Virtuální prostorový zvuk 9.1.2 vám poskytne pohlcující a realistický zvukový zážitek.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované. **Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku. ***Zvuk se může lišit podle prostředí.
Samosvítící OLED 4K – Bez podsvícení odhaluje nekonečnou krásu
Samosvítící pixely LG OLED nabízejí věrné barvy a dokonalou černou, zatímco Eye Comfort Technology chrání vaše oči při dlouhém sledování.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Perfektní kontrast pro nezapomenutelný vizuální zážitek.
Scény ožívají díky silným stínům a živým světelným detailům.



*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**„Ostatní“ jej označují jako OLED, který se neleskne.
***Panely televizorů LG OLED jsou certifikovány organizací UL jako Discomfort Glare Free na základě metody hodnocení UGR (Unified Glare Rating).
****Certifikace je udělena, když je UGR menší než 22 při sledování televize v rozmezí 70–300 luxů.
100% barevný objem a přesnost – živé barvy pro maximální realismus scén
Panel LG OLED je certifikován společností Intertek na 100% barevnou věrnost podle CIE DE2000. Barevný objem displeje odpovídá standardu DCI-P3.

OLED Care
Prodlužte životnost svého OLED displeje. Díky vestavěné péči o panel zůstane obrazovka dlouho v perfektním stavu, což vám umožní více si užívat zábavu a relaxaci.

Tenký design a čisté linie vytvářejí elegantní a sofistikovaný dojem
Tenké linie soustředí pozornost na obrazovku a ladně zapadají do vašeho interiéru.

*Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Výběr ze tří velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z variant od 55" do 77" podle vašich potřeb. Optimální velikost vždy závisí na pozorovací vzdálenosti.

webOS Re: New Program
Získejte nejnovější funkce a technologie díky 4 aktualizacím webOS během 5 let.

*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
*****Upgrady jsou dostupné pro modely vydané v roce 2022, včetně všech OLED a 8K QNED, a modely po roce 2023 zahrnující UHD, NanoCell, QNED a OLED.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 – personalizovaný zážitek na míru
Užijte si televizor přizpůsobený vašim preferencím díky funkcím Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Quick Cards.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Proměňte filmový zážitek s Dolby Vision a režimem FILMMAKER MODE™, který zachovává režisérskou vizi, optimalizuje obraz a eliminuje zkreslení a nadbytečné zpracování.

Ponoříte se do ohromujících zvukových zážitků
Zažijte akci se zvukem, který vás obklopí, díky nekompromisní čistotě, detailům a prostorové hloubce Dolby Atmos.

Dokonalé hraní bez zpoždění a zasekávání
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a režim 144Hz zajišťují plynulé hraní bez zpoždění.

*Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Optimalizované ovládání přesně tam, kde je potřeba
Game Optimizer a Game Dashboard zaručují perfektní herní zážitek.

Všechny vaše oblíbené hry na jednom místě
Tisíce herních světů na dosah. Objevte rozsáhlou knihovnu cloudových her a streamujte je okamžitě, bez nutnosti stahování nebo aktualizací.

Udržitelnost – budoucnost s LG OLED AI technologií
Vyberte ekologickou volbu pro naši planetu díky lehkým bio obalům a globálním udržitelným standardům.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091926623 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α8 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED |
| Velikost obrazovky: | 77" 194cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x200 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 839 x 1 130 x 200 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 719 x 989 x 50,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 719 x 1 057 x 319 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 22,9/33,5 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.