LG OLED65WX9LA - rozbaleno
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • Procesor α9 3.generace
  • Dolby Atmos
  • Rozlišení: 3840x2160 (4K)
  • Bodové stmívání: Ano
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 60W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2
LG OLED65WX9LA - rozbaleno
Neohodnoceno
lg-oled65wx9la
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806098657766
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2020
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Obraz na stěně
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: AN-MR20BA
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 143 / 0,5 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: Balení obsahuje speciální SLIM nástěnný držák
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1625x952x285
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): Panel1446x823x3,85
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): AIO box 1070x78x198 mm