LG OLED65RX9LA
Neohodnoceno
  • Rolovací OLED display
  • Bodové  stmívání OLED: perfektní černá, intenzivní barvy, dokonalý kontrast
  • Procesor α9 Gen3 AI 4K
  • Dolby Vision IQ a Dolby Atmos
Položka byla vyprodána…
LG OLED65RX9LA
EAN: 8806098680009
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: A
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2020
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 80 W
Barva: Černá , Bílá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: AN-MR20BA
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 154 / 0,5 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: NE
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1641x952x288 mm