LG OLED65RX9LA
- Rolovací OLED display
- Bodové stmívání OLED: perfektní černá, intenzivní barvy, dokonalý kontrast
- Procesor α9 Gen3 AI 4K
- Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806098680009 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | A |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2020 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | Neomezeno |
| Operační systém: | webOS SMART TV 6.0 |
| Procesor: | α9 5.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | ANO |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 80 W |
| Barva: | Černá , Bílá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | AN-MR20BA |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 154 / 0,5 W |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | NE |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1641x952x288 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 19 / 34,7 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.