LG OLED65M49LA
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 5 LET záruka na panel
- design Gallery
- Antireflexní vrstva
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Držák na stěnu SLIM - ano
- Procesor α11 4K AI
- Dolby Atmos
- Zvuk - α11 AI Sound Pro (Virtuální 11.1.2 Up-mix)
- Pixel Dimming
- Hudební výkon 4.2 60W
- WebOS 24
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Prémiový magický ovladač PM24 s NFC
Zažijte jedinečný bezdrátový přenos videa a zvuku v rozlišení 4K s plynulostí 144 Hz
Roky inovací, které nelze napodobit, přinášejí nové standardy zábavy. Přední světový televizor LG OLED jako první a jediný nabízí bezdrátový přenos 4K videa a zvuku při 144 Hz, což vám umožní přetvořit váš prostor podle vašich představ.


Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
Zažijte svobodu díky úžasnému bezdrátovému připojení
Inovace, které vám přinášejí svobodu a nové možnosti
* Ocenění CES Innovation Awards se udělují na základě popisných materiálů předložených porotcům. Společnost CTA neověřovala správnost žádného příspěvku ani žádných tvrzení a netestovala položku, které byla cena udělena.
* Obrázek je pouze ilustrační. Televizor LG OLED evo M4 může být dodáván s jinou krabičkou Zero Connect.
Bez zbytečných komplikací
Zjednodušte si život – díky krabičce Zero Connect s více porty pro konzole a bezdrátovým připojením k zařízením už nebudete potřebovat kabely.

* Snímky na obrazovce jsou simulované.
** Krabička Zero Connect by měla být umístěna níže než bezdrátový přijímač televizoru.
*** Ke krabičce Zero Connect musí být zařízení připojena kabelem.
**** K televizoru i krabičce Zero Connect musí být připojen napájecí kabel.
Hladký průběh akce a dokonalé soustředění – bez sekání a nepohodlných kabelů
Bez trhání a zpoždění s podporou G-Sync, AMD FreeSync Premium, 144Hz a integrovaným VRR. Díky bezdrátovému připojení se můžete plně soustředit na hru bez jakýchkoliv rušivých faktorů.

* Certifikováno společností Intertek pro „vynikající herní výkon“ a dobu odezvy.
** VRR se pohybuje od 40 Hz do 144 Hz a je certifikovanou specifikací HDMI 2.1.
*** Režim 144 Hz se vztahuje na 65/77/83" modely evo M4 a je kompatibilní s obsahem z připojeného počítače, nevztahuje se na 97" model LG SIGNATURE OLED M4.
Snadný přístup k ovládacím prvkům tam, kde je využijete nejvíce
Upravte nastavení hry v reálném čase s Game Optimizer a Game Dashboard, aniž byste hru museli zastavit.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že jsou zapnuté obě funkce: „Game Optimizer“ i „Game Dashboard“.
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Rychlý přístup ke všem vašim nejoblíbenějším hrám
Vstupte do tisíců herních světů s okamžitým streamováním z rozsáhlé cloudové knihovny, bez nutnosti stahování nebo čekání na aktualizace.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Dolby Vision a režim FILMMAKER Mode
Zažijte filmový večer jako nikdy předtím s jasným obrazem Dolby Vision a režimem FILMMAKER MODE™, který vám přinese filmy v původní podobě. A díky Zero Connect si užijete pohodlí bez kabelů, které vás mohou rušit.

* Snímky na obrazovce jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka společnosti UHD Alliance, Inc.
Dolby Atmos
Ponořte se do akce s lákavými zvukovými scenériemi, které vám Dolby Atmos přinese v ohromující čistotě, s propracovanými detaily a prostorovou hloubkou.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Procesor alfa 11 AI
OLED procesor nové generace redefinuje zážitek díky hlubokému učení, vylepšené grafice a optimalizované rychlosti.

*Srovnání je založeno na běžném televizoru s procesorem alfa 5 AI.
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Pokročilá inteligence, která vylepšuje každý okamžik s OLED technologií

Optimalizovaná synchronizace podle vašeho stylu sledování
Pomocí nástroje AI Picture Wizard si zvolte své oblíbené obrázky, a ten vytvoří z 85 milionů možností dokonalý obraz podle vašeho vkusu a uloží ho přímo do vašeho profilu.

AI Acoustic Tuning
Díky analýze místnosti a vaší pozice zvukový systém vytvoří zvukovou kulisu, která je optimálně vyladěná pro jedinečnou akustiku vašeho prostoru.

AI Brightness Control
Ať už je den nebo noc, funkce úpravy jasu rozpozná světelné podmínky a přizpůsobí obraz pro maximální ostrost a jas.

AI Super Upscaling
Díky technologiím AI Noise Reduction a AI Super Resolution, které analyzují snímky, jsou scény vylepšeny s realistickými detaily.
Virtuální 11.1.2k Surround
Vychutnejte si neuvěřitelný zážitek z virtuálního prostorového zvuku s 11.1.2 kanály, který vás zcela pohltí.

* Snímky na obrazovce jsou simulované.
** Virtuální 11.1.2 k Surround a AI Voice Remastering je k dispozici pouze s procesorem alpha 11 AI.
***Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
**** Zvuk se může lišit podle poslechového prostředí.
Brightness Booster Max
Díky vylepšenému algoritmu pro zesílení jasu a nové architektuře řízení světla je jas zvýšen o 150 %¹.

* Zvýšení jasu o 150 % se vztahuje na 3 % obrazovky a platí pro 83/77/65" modely OLED evo M4. Nevztahuje se na 97" model LG SIGNATURE OLED M4.
** Jasnější o 70 % platí pro 83/77/65" modely OLED evo M4. Nevztahuje se na 97" model LG SIGNATURE OLED M4.
*** Jas se liší podle řady a velikosti.
**** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Kontrast bez hranic, který oživí každý snímek
Scény ožívají díky kontrastu mezi nejtemnějšími stíny a nejsvětlejšími oblastmi.


* Snímky na obrazovce jsou simulované.
** „Ostatní“ jej označují jako nelesknoucí se OLED.
*** Panely televizorů LG OLED jsou certifikovány organizací UL jako Discomfort Glare Free na základě metody hodnocení UGR (Unified Glare Rating).
**** Certifikace je udělena, když je UGR menší než 22 při sledování televize v rozmezí 70–300 luxů.

Maximální věrnost barev a bohatý objem pro dokonalé zobrazení
Díky 100% objemu barev se syté odstíny ještě více vyniknou, a 100% věrnost barev zaručuje přesnost bez jakéhokoli zkreslení.

*Panel LG OLED má certifikaci Intertek na 100% věrnost barev měřenou podle CIE DE2000 se 125 barevnými vzory.
** Objem barevného gamutu (CGV) displeje je stejný nebo vyšší než CGV barevného prostoru DCI-P3, jak bylo nezávisle ověřeno společností Intertek.
One Wall Design
Elegance v designu, která se bez problémů přizpůsobí stěně bez viditelné mezery.

* Velikost rámečku se liší podle řady a velikosti.
** Krabička Zero Connect by měla být umístěna níže než bezdrátový přijímač televizoru.
*** Ke krabičce Zero Connect musí být zařízení připojena kabelem.
**** K televizoru i krabičce Zero Connect musí být připojen napájecí kabel.
Rozhraní WOW Interface
S rozhraním WOW Interface na LG TV můžete jednoduše ovládat soundbar, jako jsou režimy, profily a praktické funkce, aniž byste museli přerušit sledování.

* Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
** Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
*** Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Aktualizace vyžadují připojení k síti.
**** Rozhraní WOW / WOW Orchestra / WOWCAST – kompatibilní televizory: OLED G4, C4, B4 a M4.
Vyberte si velikost, která odpovídá vašemu životnímu stylu
Nabídka velikostí od 65" do 97" vám umožní najít ideální variantu pro každý prostor a vkus.

webOS 24
S funkcemi jako My Profile, AI Picture Wizard, AI Concierge a Quick Card si přizpůsobíte televizní zážitek přesně podle svého vkusu.

* Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
** Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
*** Snímky obrazovek jsou simulované.
Program webOS Re:New
S každoročními vylepšeními a novými funkcemi bude vaše TV i po 5 letech stále jako nová.

* Program webOS Re:New podporuje celkem čtyři upgrady během pěti let, přičemž hraniční hodnotou je předinstalovaná verze systému webOS a harmonogram upgradů se liší od konce měsíce do začátku roku.
** Aktualizace a harmonogram některých funkcí, aplikací a služeb se mohou lišit podle modelu a oblasti.
*** Upgrady dostupné pro rok 2023 zahrnují modely UHD a vyšší.
1. V porovnání s modely OLED bez evo a na základě měření Full White.
2. 2. roky záruky jsou kryty náklady na panel, díly a práci. Ve 3. až 5. roce záruky se záruka vztahuje pouze na panely a práce je účtována.
3. V závislosti na prostředí instalace může být mezi televizorem a stěnou malá mezera. Montáž se může lišit. Podrobnosti naleznete v montážní příručce.
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806084533081 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α11 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300 x 300 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1.940 x 970 x 228 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1.441 x 836 x 24,3 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1.441 x 836 x 24,3 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 23,5 / 37,2 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
