LG OLED65G13LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • design Gallery
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 4.2 60W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED65G13LA
Neohodnoceno
lg-oled65g13la
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091200334
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2021
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21N)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: WB20G (součást balení)
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600 x 970 x 175 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1446 x 830 x 19,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1446 x 888 x 284 mm