LG OLED65C45LA
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 144Hz Obnovovací frekvence panelu
- Ultratenký design
- Podstavec je součástí balení
- Procesor α9 4K Gen7 AI
- Dolby Atmos a Dolby Vision
- AI zvuk - α9 AI Sound Pro (Virtuální 9.1.2 Up-mix)
- Pixel Dimming
- Hudební výkon: 2.2 40W
- Operační systém (OS) - WebOS 24
- HDMI 2.1
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
Mistrovské dílo zformované časem
Inovace vyvíjené po mnoho let nelze snadno napodobit. Unikátní chipset alpha, navržený speciálně pro OLED, patří ke světové špičce a přináší nový rozměr sledování.

Světová jednička
Televizory LG OLED si podle společnosti Omdia drží prvenství v prodeji OLED TV již 11 let po sobě (2013–2023)

Další informace naleznete na stránkách https://www.omdia.com/.
V čem vyniká LG OLED evo AI?

Procesor alpha 9 Gen7 AI – OLED displej září díky technologii α
Nový procesor alpha 9 Gen7 AI přináší vylepšený obraz s realistickými detaily a posouvá OLED technologii na novou úroveň.


*Srovnání je prováděno oproti standardnímu televizoru s procesorem alpha 5 AI. **Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Technologie AI zdokonalující zážitek z OLED

Přizpůsobení obrazu s pomocí AI – umožňuje synchronizaci dle způsobu sledování
Obraz přesně podle vašeho vkusu. Vyberte preferované obrázky a nástroj AI Picture Wizard vytvoří ideální nastavení obrazu z více než 85 milionů možností a uloží jej do vašeho profilu.

Akustické ladění pomocí AI – Optimální zvuk pro váš prostor
Zvukový systém analyzuje dispozice místnosti a vaši polohu pro vytvoření zvukového zážitku, který se přizpůsobí akustickým podmínkám.

Chytrá regulace světla
Bez ohledu na denní dobu funkce jas přizpůsobí obraz podmínkám okolního osvětlení pro dokonalou ostrost a jas.

AI Picture Pro
Ohromující realismus s autentickým vzhledem
AI Super Upscaling
Vylepšení obrazu s podporou umělé inteligence
Technologie AI Noise Reduction a AI Super Resolution analyzují obraz a přirozeně vylepšují každou scénu.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
AI Sound Pro
Vychutnejte si každý detail zvuku
Virtuální prostorový zvuk 9.1.2 vás vtáhne do děje s úchvatným realistickým zvukem

*Obrázky na obrazovce jsou simulované. **Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku. ***Zvuk se může lišit podle prostředí.
Brightness Booster – Rozjasněte obraz
Pokročilý algoritmus Brightness Booster přidává větší jasnost a zřetelnost obrazu.

*o 30% jasnější platí pro 55/65/77/83" C4. **Jas se liší podle řady a velikosti. ***Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Nekonečný kontrast pro jedinečný zážitek
Scény ožívají díky hlubokým stínům a jasným světelným bodům.



*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Ostatní televizory označují OLED jako ten, který se neleskne.
***Panely LG OLED mají certifikaci UL jako Discomfort Glare Free dle hodnocení UGR.
****Certifikace platí, pokud je UGR pod 22 při sledování v rozmezí 70–300 luxů.
*****Modely LG OLED C4, B4 a CS4 jsou ověřené dle normy IDMS 11.5.
100% barevný objem a věrnost barev – živé barvy pro realistické scény
Barevný objem na 100 % a věrnost barev zajišťují bohaté odstíny bez zkreslení.
*Panel LG OLED je certifikován Intertek na 100% věrnost barev dle CIE DE2000. **Barevný objem displeje odpovídá DCI-P3.

OLED Care – pro delší životnost displeje vašeho televizoru
Nezapomínejte na správnou péči o panel s integrovaným systémem, který udržuje televizi stále jako novou.

Minimalistický design, který vyniká
Elegantní design s úzkými rámečky přináší čistý vzhled, který vás při sledování zcela pohltí.

*Velikost rámečku se liší podle modelu a velikosti.
Dokonalé spojení s LG Audio
Prvotřídní soundbar, který ladí s nejlepšími OLED TV od LG
Držák Synergy – optimalizace zvuku i obrazu
Držák Synergy zajišťuje dokonalou polohu soundbaru pro nejlepší zvuk a estetiku.

*Soundbar se prodává samostatně. **Soundbar SC9 se hodí pro OLED modely C2, C3 a C4.

WOW Orchestra
Jednoduché ovládání prostřednictvím WOW Interface, které umožňuje snadné nastavení soundbaru.
Sledujte TV bez rušivých prvků
Zapomeňte na kabely a díky technologii WOWCAST si užijte čistý zvuk z vašeho LG Soundbaru naplno.

*Soundbar je k dispozici k samostatnému zakoupení a možnosti ovládání se mohou lišit podle modelu.
**Dálkový ovladač LG TV podporuje pouze vybrané funkce.
***Mějte na paměti, že některé služby nemusí být k dispozici při zakoupení. Aktualizace vyžadují internetové připojení.
****Rozhraní WOW, WOW Orchestra a WOWCAST jsou kompatibilní s modely OLED G4, C4 a B4.
Široká nabídka velikostí
Velikost pro každý prostor – vyberte si z nabídky velikostí od 42" do 83" podle toho, co vám vyhovuje. Pro určení optimální velikosti je vždy stěžejní pozorovací vzdálenost.

webOS Re Program
Nejnovější aktualizace TV po dobu 5 let
Díky programu webOS Re obdržíte až 4 aktualizace systému během pěti let, které zajistí neustálý technologický pokrok.

*Program webOS Re zahrnuje celkem 4 upgrady systému webOS v průběhu pěti let.
**Po dobu pěti let budou upgrady dostupné při globálním uvedení nových produktů.
***První aktualizace systému webOS proběhne po dvou letech od data zakoupení.
****Zákazníci obdrží během pěti let 5 verzí webOS, včetně té aktuální při zakoupení.
*****Upgrady jsou dostupné pro modely vydané v roce 2022, včetně všech OLED a 8K QNED, a modely po roce 2023 zahrnující UHD, NanoCell, QNED a OLED.
******Funkce, aplikace a služby se mohou lišit podle modelu a dostupnost aktualizací se může měnit.
webOS 24 TV přesně podle vás
Užijte si vlastní TV zážitek s funkcemi jako Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Quick Cards.

*Podporované funkce a aplikace se mohou lišit podle regionu.
Film a hry na dosah
Dolby Vision a režim FILMMAKER
Užijte si autentické filmové zážitky Technologie Dolby Vision spolu s režimem FILMMAKER MODE™ přináší obraz, který zachovává původní záměr tvůrců.

Dolby Atmos – zvuk, který vás obklopí
S Dolby Atmos si užijete prostorový zvuk s výjimečnou čistotou a hloubkou.

Ultimátní hraní bez zasekávání a zpoždění
Technologie AMD FreeSync Premium, G-Sync a 144Hz režim zajišťují plynulé hraní bez zpoždění.

*Certifikováno společností Intertek za "výjimečný herní výkon" a rychlou dobu odezvy.
**VRR se pohybuje mezi 40 Hz a 144 Hz a splňuje certifikované specifikace HDMI 2.1.
***144Hz obnovovací frekvence u modelu C4 je podporována pouze u her nebo PC vstupů, které umožňují 144Hz.
Ovládání optimalizace přesně tam, kde ho potřebujete
Game Optimizer a Game Dashboard je tu pro dokonalý požitek z hraní.

Herní knihovna bez čekání
Streamujte hry okamžitě bez stahování díky cloudovým herním službám.

Udržitelnost – na budoucnosti nám záleží
LG OLED pro udržitelnou budoucnost. Vyberte si televizi s bio obaly a certifikacemi udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091900043 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 144 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α9 4K Gen7 |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| Rozšířený rozsah barev: | OLED color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | NE |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 1 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300 x 200 mm |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 600 x 950 x 200 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 441 x 826 x 45,1 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 441 x 880 x 230 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 16,6/26,4 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.