LG OLED65C22
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 5.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED65C22
EAN: 8806091622495
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Bílá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GN)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 106 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600x950x200
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1441x826x45,1 mm