LG OLED65BX3LB
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • Inteligentní procesor α7 3.generace
  • Dolby Vision
  • Rozlišení: 3840x2160 (4K)
  • Bodové stmívání: Ano
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 40W
Položka byla vyprodána…
LG OLED65BX3LB
Neohodnoceno
lg-oled65bx3lb
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091025111
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2020
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: AN-MR20BA
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 126 / 0,5 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1677x950x207 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1449x830x46,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1449x869x246 mm