LG OLED65A1
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG OLED65A1
Neohodnoceno
lg-oled65a1
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091200648
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2021
Obnovovací frekvence panelu: Neomezeno
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: ANO
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1855 x 1130 x 200 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1723 x 993 x 55,3 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1565 x 362 mm