LG OLED65A1
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α7 4.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Pixelové stmívání
- Dynamické PMI: neomezen
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091200648 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2021 |
| Obnovovací frekvence panelu: | Neomezeno |
| Operační systém: | webOS SMART TV 6.0 |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| 4K upscaler: | ANO |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1855 x 1130 x 200 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1723 x 993 x 55,3 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1565 x 362 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 27 / 38 Kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.