LG OLED55C57LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 144Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Ultratenký design
  • Podstavec je součástí balení
  • Procesor α9 AI 4K Gen8
  • Dolby Atmos a Dolby Vision
  • AI zvuk - α9 AI Sound Pro (virtual 11.1.2 k up-mix)
  • Pixel Dimming
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • Operační systém WebOS
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
Velikost obrazovky
42" 48" 55"
Položka byla vyprodána…
LG OLED55C57LA
Neohodnoceno
LG OLED55C57LA – nechte se vtáhnout do děje
Nechte se pohltit skutečně filmovým zážitkem
55" obrazovka LG OLED55C57LA je jako stvořená pro domácí kino nové generace. S technologií OLED evo a samosvítícími pixely nabízí obraz s dechberoucím kontrastem, perfektní černou a živými barvami – bez podsvícení, bez kompromisů.
Klíčové vlastnosti:
  • OLED evo panel s technologií Brightness Booster pro vyšší jas než běžné OLED televizory
  • 8. generace procesoru α9 AI 4K Gen8 – optimalizace obrazu i zvuku v reálném čase
  • Filmmaker Mode™, Dolby Vision a Dolby Atmos pro maximálně autentický filmový i zvukový zážitek
  • Nativní 144Hz panel, NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium – ideální i pro herní nadšence
  • Nejnovější systém webOS Smart TV – Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let
  • Elegantní design s tenkým profilem – hodí se do každého moderního interiéru
Objevte skutečně dokonalou černou – pouze s LG OLED
Optimalizovaný výkon s AI – obraz i zvuk na míru každé scéně
Vstupte do světa chytré zábavy s AI Magic Remote
Dálkový ovladač s umělou inteligencí a dedikovaným AI tlačítkem.
**Některé funkce vyžadují aktivní připojení k internetu.
Herní centrum bez kompromisů
Díky nízké odezvě, frekvenci až 144Hz, VRR, HGiG a ALLM, Nvidia G-Sync, FreeSync Premium, si užijete konzolové i PC hry v nejlepší možné kvalitě. Automatický Game Optimizer navíc přizpůsobí nastavení obrazu konkrétnímu žánru hry.
Inteligentní domácnost na dosah ruky
Technické specifikace:
Vlastnost
Hodnota
Úhlopříčka
55" (139 cm)
Rozlišení
4K UHD (3840 x 2160)
Typ panelu
OLED evo
Obnovovací frekvence
až 144 Hz
HDR
Dolby Vision, HDR10 PRO, HLG PRO
Herní technologie
G-Sync, FreeSync Premium, VRR
Zvukový výkon
40 W (2.2 kanály) + Dolby Atmos
Systém
webOS Smart TV
HDMI
4× HDMI 2.1
Montáž na stěnu
Ano (VESA 300×200)
Energetická třída
Skutečná kvalita – LG OLED TV již 12 let na vrcholu
** Všechny výše uvedené snímky jsou simulované.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096362075
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2025
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 144 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 AI 4K Gen8
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: OLED color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 1
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano MR25
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300 x 200 mm
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 222 x 703 x 45,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 222 x 757 x 230 mm