LG OLED55C21LA
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- C21 - černé záda televizoru
- Procesor α9 5.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Pixelové stmívání
- Dynamické PMI: neomezen
- Hudební výkon: 2.2 40W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Velikost obrazovky
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091620071 |
| Energetická třída: | G |
| Modelový rok: | 2022 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED Evo |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.