LG OLED55C21LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • C21 - černé záda televizoru
  • Procesor α9 5.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG OLED55C21LA
Neohodnoceno
lg-oled55c21lb
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091620071
Energetická třída: G
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 55" 139cm