LG OLED55BX3LB
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- Inteligentní procesor α7 3.generace
- Dolby Vision
- Rozlišení: 3840x2160 (4K)
- Bodové stmívání: Ano
- Dynamické PMI: neomezen
- Hudební výkon: 40W
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091025135 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Modelový rok: | 2020 |
| Obnovovací frekvence panelu: | Neomezeno |
| Operační systém: | webOS SMART TV 6.0 |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | OLED |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Pixelové stmívání: | ANO |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | ANO |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | AN-MR20BA |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 106 / 0,5 W |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | OLW480B / 300x200 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1446x810x207 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1228x706x46,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1228x744x246 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 19,9 / 25,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.