LG OLED48C22
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 48" (121 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 5.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED48C22
Neohodnoceno
lg-oled48c22
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091620293
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 48" 122cm
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GN)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 106 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1220x745x203
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1071x618x46,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1071x650x251 mm