LG OLED48C12
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 48" (121 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 4.generace
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED48C12
Neohodnoceno
lg-oled48c12
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091201843
Hlasové ovládání TV: ANO
Modelový rok: 2021
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Velikost obrazovky: 48" 122cm
Pixelové stmívání: ANO
Rozšířený rozsah barev: Perfect Color
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21N)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 88 kWh / 0,5W