LG OLED42C2
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 42" (106 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 5.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Pixelové stmívání
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Nvidia G-Sync, FreeSync, HGiG, VRR
Položka byla vyprodána…
LG OLED42C2
Neohodnoceno
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091372901
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: OLED Evo
Velikost obrazovky: 42" 106cm