LG 98QNED89T6A
- Úhlopříčka: 98" (248 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α8 4K AI
- QNED color
- α8 AI Super Upscaling 4K
- FILMMAKER mode
- Direct LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Vše je to o novém QNED
Živé barvy a jasný obraz na velkolepém LG QNED. Naše nová čipová sada a zóny stmívání vylepšují zobrazení obsahu, takže každý pixel je ostrý jako chirurgický skalpel.

Objevte nová vylepšení LG QNED AI

Super obří obrazovka
Zažijte naprosto pohlcující zážitek na největším televizoru LG. Velké obrazovky televizorů LG umocňují každý okamžik akce. Objevte realistické detaily zblízka a prohlubte si zážitek ze svého oblíbeného obsahu.

*Snímek na obrazovce je simulovaný.
**QNED89 se dodává v maximální uhlopříčce 98".
Procesor alpha 8 4K AI
QNED poskytuje nejrozsáhlejší a nejostřejší obraz. Náš procesor Alpha 8 4K AI automaticky vylepšuje zvuk a obraz na našem největším 98″ displeji, takže ultra velká obrazovka zůstává i ultra ostrá.

AI Picture Pro
Dojem autentického realismu v každém záběru
AI Super Upscaling pro super velkou obrazovku
Umělá inteligence zajišťuje, že obraz zůstává ostrý i na velké obrazovce. Funkce AI Super Upscaling optimalizuje obsah tak, aby se skvěle hodil na ultra velký displej a vypadal mimořádně ostrý.

*Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AI Picture Pro a AI Super Upscaling.
**AI Picture Pro nebude fungovat s žádným obsahem chráněným autorskými právy ve službách OTT.
***Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
AI Sound Pro
Poslouchejte zvuk se stejně pohlcující kvalitou jako u obrazovky.

*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit v závislosti na poslechovém prostředí.
Akustické ladění s umělou inteligencí
Ideální zvuk pro vaši místnost. Zvukový systém identifikuje uspořádání prostoru a vaši polohu a vytvoří kolem vás zvukovou atmosféru přesně přizpůsobenou specifické akustice daného prostředí.

Precision Dimming
Čím širší zorný úhel, tím jasnější obraz. Technologie přesného stmívání spravuje stovky stmívacích zón a využívá místní stmívání full array local dimming, což zajišťuje ostřejší obraz a odhaluje skryté detaily.
*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Modely QNED99, QNED90 a QNED89 jsou vybaveny technologií Precision Dimming.
Barvy QNED
Oslnivý dojem posilují jasnější a živější barvy. Nechte se uchvátit ohromujícím a pestrým obrazem, který je stejně rozsáhlý a živý jako svět kolem nás.

*Modely QNED89, QNED85 a QNED80 jsou vybaveny funkcí QNED Color.
Filmové plátno
Menší rámeček a větší obrazovka. Vychutnejte si film od okraje k okraji a maximalizujte požitek ze sledování.

webOS 24
Upravte si svůj zážitek z obrovského televizoru podle sebe. S TV, která je navržena přímo pro vás, s funkcemi jako Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Quick Cards.
Program webOS Re:New
Aktualizace webOS po dobu 5 let. Buďte vždy informováni díky užitečným funkcím a novým technologiím, které získáte prostřednictvím čtyř upgradů systému webOS během následujících pěti let.

*Program webOS Re:New nabízí celkem čtyři aktualizace v průběhu pěti let, přičemž výchozím bodem je původní předinstalovaná verze systému. Harmonogram aktualizací se může lišit od konce měsíce až po začátek roku.
** Dostupnost a harmonogram některých funkcí, aplikací a služeb se mohou měnit v závislosti na modelu a regionu.
*** Aktualizace pro rok 2023 jsou k dispozici pro modely UHD a vyšší.

Zajistěte si maximální možnosti připojení s vaší televizí
Ovládejte celou chytrou domácnost na jednom místě s Home Hub. Díky vestavěným funkcím Apple AirPlay a Chromecast můžete snadno streamovat obsah z iPhonu nebo Android zařízení přímo na obrazovku LG TV.

Multi View
Více možností, více zábavy
Když jedna obrazovka nestačí, rozdělte ji až na 2–4 části. Použijte televizor jako dvojitý monitor k počítači nebo přidejte další okno pro prohlížení webu při sledování obrazu v režimu PIP (obraz v obraze).

Vaše TV ví, co chcete vidět
Váš prostor, přesně podle vás. Díky funkci My Profile můžete snadno vytvořit osobní účet pro každého člena rodiny. Každý získá vlastní domovskou obrazovku s doporučeným obsahem na míru.

Ovladač Magic Remote
Kouzlo na dosah ruky
Zapomeňte na zastaralá tlačítka – LG Magic Remote vám otevírá přístup ke všem chytrým funkcím LG TV pomocí kliknutí, posouvání nebo hlasového ovládání.

Obraz vytvořený přesně podle vašich představ
Zvolte své oblíbené obrázky a AI nástroj Picture Wizard vytvoří z 85 milionů možností jedinečný obraz na míru, který se automaticky uloží do vašeho profilu.

Špičkový soundbar ideální pro LG QNED AI
WOW Orchestra spojuje jedinečný zvuk LG Soundbaru a LG QNED do dokonale sladěné harmonie.

* Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
** Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
*** Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85.
******* Modely QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Nejlepší zážitek díky plnému ponoření do děje
Zažijte kino přímo u vás doma. Technologie HDR10 Pro zajišťuje přesné barvy a kontrast pro každý film.

Široká nabídka obsahu připraveného k okamžitému sledování
Snadno se ponořte do nových seriálů díky integrovaným zkratkám pro rychlý přístup k oblíbeným streamovacím službám a aplikacím.

* Snímky na obrazovce jsou simulované.
** Dostupný obsah a aplikace se mohou lišit podle země, produktu a oblasti.
*** K odběru služeb Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV+ a souvisejících subjektů je nutné samostatné předplatné.
**** Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
***** Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených subjektů.
Vstupte do světa ohromujících vítězství
Díky technologiím FreeSync a VRR je hra plynulá i při vysokých rychlostech, a s jednoduchým nastavením je vítězství na dosah.

* Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AMD FreeSync™ Premium a VRR.
** QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi GeForce NOW, Game Dashboard & Optimizer, ALLM, eARC a HGiG.
*** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
**** HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
***** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky na dosah, přesně tam, kde je potřebujete
Pokračujte v používání Game Optimizer a Game Dashboard.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Všechny vaše oblíbené hry na dosah ruky
Tisíce herních světů na dosah ruky. Prozkoumejte rozsáhlou knihovnu cloudových her a streamujte je okamžitě, bez čekání na stahování nebo aktualizace.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte budoucnost s LG QNED AI
Vyberte to, co je správné pro planetu, díky lehkým bio obalům a globálním standardům udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806096190661 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 98'' 248cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 800 x 400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2395 x 1633 x 285 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 2182 x 1258 x 110.4 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 2182 x 1358 x 464.6 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 65,1/103 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.