LG 98QNED89T6A
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 98" (248 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α8 4K AI
  • QNED color
  • α8 AI Super Upscaling 4K
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED  podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 98QNED89T6A
Neohodnoceno
 Vše je to o novém QNED
Objevte nová vylepšení LG QNED AI
Super obří obrazovka
*Snímek na obrazovce je simulovaný.
**QNED89 se dodává v maximální uhlopříčce 98".
Procesor alpha 8 4K AI
AI Picture Pro
Dojem autentického realismu v každém záběru
AI Super Upscaling pro super velkou obrazovku
*Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AI Picture Pro a AI Super Upscaling.
**AI Picture Pro nebude fungovat s žádným obsahem chráněným autorskými právy ve službách OTT.
***Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
AI Sound Pro
Poslouchejte zvuk se stejně pohlcující kvalitou jako u obrazovky.
*Snímky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit v závislosti na poslechovém prostředí.
Akustické ladění s umělou inteligencí
Precision Dimming
**Modely QNED99, QNED90 a QNED89 jsou vybaveny technologií Precision Dimming.
Barvy QNED
*Modely QNED89, QNED85 a QNED80 jsou vybaveny funkcí QNED Color.
Filmové plátno
webOS 24
Program webOS Re:New
*** Aktualizace pro rok 2023 jsou k dispozici pro modely UHD a vyšší.
Zajistěte si maximální možnosti připojení s vaší televizí
Multi View
Více možností, více zábavy
Vaše TV ví, co chcete vidět
Ovladač Magic Remote
Kouzlo na dosah ruky
Obraz vytvořený přesně podle vašich představ
Špičkový soundbar ideální pro LG QNED AI
WOW Orchestra spojuje jedinečný zvuk LG Soundbaru a LG QNED do dokonale sladěné harmonie.
** Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85.
******* Modely QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Nejlepší zážitek díky plnému ponoření do děje
Široká nabídka obsahu připraveného k okamžitému sledování
** Dostupný obsah a aplikace se mohou lišit podle země, produktu a oblasti.
Vstupte do světa ohromujících vítězství
* Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AMD FreeSync™ Premium a VRR.
*** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
***** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky na dosah, přesně tam, kde je potřebujete
 Pokračujte v používání Game Optimizer a Game Dashboard.
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Všechny vaše oblíbené hry na dosah ruky
* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Objevte budoucnost s LG QNED AI
Vyberte to, co je správné pro planetu, díky lehkým bio obalům a globálním standardům udržitelnosti.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096190661
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2024
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α8 4K AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 98'' 248cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: QNED Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Šedá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR24)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 800 x 400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 2395 x 1633 x 285 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 2182 x 1258 x 110.4 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 2182 x 1358 x 464.6 mm