LG 86QNED993QB
- Úhlopříčka: 86" (217 cm)
- Mini LED Podsvícení panelu
- 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α9 8K 5.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Hudební výkon: 4.2 60W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091624390 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | Precision Dimming |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α9 5.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 7680 × 4320 (8K) |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Velikost obrazovky: | 86" 218cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| 8K Upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR22GN |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 600x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2090 x 1215 x 285 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1917 x 1098 x 29,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1917 x 1175 x 452 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 55,4/73,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.