LG 86QNED993PB
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 86" (217 cm)
  • Mini LED Podsvícení panelu
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 8K 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 86QNED993PB
Neohodnoceno
lg-86qned993pb
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091342720
Lokální stmívání: FALD Pro
Modelový rok: 2021
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Slim Direct LED
Velikost obrazovky: 86" 218cm