LG 86QNED813QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 86" (217 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 5.generace
  • Nano color Pro a Edge LED podsvícení
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání PRO
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 86QNED813QA
EAN: 8806091350299
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO, PRO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 86" 218cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 171 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW640B/600x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 2116x1217x285 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1925x1105x46,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1925x1177x452 mm