LG 86NANO90
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 86" (218 cm)
  • Procesor α7 3.generace
  • Rozlišení: 3840x2160 (4K)
  • NanoCell 4K IPS
  • Lokální stmívaní: FALD
  • Slim Direct LED
  • Dynamické PMI: 100Hz
  • Hudební výkon: 40W
  • Dolby Atmos
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV 5.0
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2
  • HDR10 PRO
Položka byla vyprodána…
LG 86NANO90
EAN: 8806098659630
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: FALD
Modelový rok: 2020
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: - (100 Hz)
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Slim Direct LED
Velikost obrazovky: 86" 218cm
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
HDMI 2.1: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: AN-MR20BA
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 205 / 0,5 W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW640A / 600x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 2116x1217x253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1926x1106x73,2 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1926x1165x361 mm