LG 86NANO76Q - rozbaleno
- Úhlopříčka: 86" (217 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 5.generace
- FILMMAKER mode
- Nano color a Direct LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Esence čistých barev, které rozkvétají na vaší obrazovce
Objevte nové zážitky s čistými barvami Pure Colors a technologií Real 4K.

Technologie NanoCell
Technologie LG NanoCell využívá nanočástice k filtraci nežádoucích barev z RGB vlnových délek pro čistší obraz.

Procesor α7 4K Gen5 AI
Procesor α7 4K Gen5 AI s využitím hlubokého učení zajišťuje lepší optimalizaci a vylepšení každého obsahu.
ThinQ AI
LG NanoCell TV nabízí moderní hlasové ovládání a přehledné rozhraní, navržené tak, aby splňovalo všechny vaše požadavky. Vychutnejte si snadné ovládání šité na míru.
*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*Hlasové služby jsou podporovány pouze ve vybraných jazycích a zemích.
*Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné.
NanoCell Cinema
Proměňte svůj domov v kouzelný svět fantazie a vychutnejte si své oblíbené filmy v úžasných barvách Pure Color na velké obrazovce televize LG NanoCell.
NanoCell Gaming
AAA videohry začínají zde. Transformujte svůj herní zážitek s rychlým a plynulým hraním, které vás naplno vtáhne do hry.
Stále nové dobrodružství
Televize LG NanoCell eliminuje trhání obrazu a zpoždění na vstupu, čímž vám umožní vychutnat si plynulé a vzrušující hraní bez přerušení.

Buďte spojeni se svým hrdinou
LG NanoCell nyní podporuje NVIDIA GeForce Now, cloudovou herní platformu, která přináší nejnovější hry přímo do televize. Díky propojení s různými zařízeními můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Game Dashboard & Optimizer pro cloudové hraní bude k dispozici od druhé poloviny roku 2022.
Neomezený obsah, který vám přinese hodiny zábavy
S okamžitým přístupem k nejpopulárnějším streamovacím službám si každý najde to své.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091626721 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2022 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 5.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 86" 218cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR22GA) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 166 kWh / 1000 h |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW640B / 600x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 2116x1217x285 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1927x1104x59,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1927x1178x425 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 48,9 / 62,4 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.