LG 75UR81003
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 6.generace AI
- Direct LED podsvícení
- FILMMAKER mode
- Ovládání TV hlasem
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Objevte všechny skryté nuance
Vychutnejte si úžasné barvy a ostré detaily s LG Ultra HD televizorem vybaveným formátem HDR10 Pro pro maximální jas a obrazovou kvalitu.

Procesor α5 4K Gen6 AI
Zažijte sledování televize na zcela nové úrovni s LG Ultra HD televizory vybavenými pokročilým procesorem α5 4K Gen6 AI, který přináší výjimečnou kvalitu obrazu.

Vylepšení obsahu na 4K rozlišení
Užijte si obsah v nižší kvalitě ve 4K na velkých UHD obrazovkách s ostrým a jasným obrazem.

Objevte Ultra HD televizor v úplně nové dimenzi
Prožijte každý detail svého oblíbeného obsahu na obrovském 4K Ultra HD televizoru.

Ideální kombinace pro plně bohatý zvuk
Vychutnejte si oblíbený obsah s křišťálově čistým zvukem, přesně tak, jak měl znít.

Funkce WOW: Široká škála nastavení pro vylepšený zážitek
Jakmile připojíte soundbar k televizoru LG, automaticky se přepne do režimu Soundbar, a navíc máte k dispozici tři další režimy pro optimální poslech.

*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
Objevte vylepšenou domovskou obrazovku webOS 23
S novou domovskou obrazovkou webOS 23 si můžete přizpůsobit vše podle sebe, od oblíbeného obsahu po preferovaný způsob zobrazení.

*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
Můj profil: Všechny vaše oblíbené nastavení na jednom místě
Nechte si doporučit filmy na míru, sledujte zápasy svého týmu a objevujte vlastní oznámení – vše na místě, které je přizpůsobeno jen vám.

*V závislosti na regionu a síťovém připojení se může zobrazovat redukovaný nebo omezený obsah.
*Můžete vytvořit neomezený počet profilů, na domovské obrazovce se jich však zobrazí maximálně 10.
Okamžitý přístup k vašim oblíbeným funkcím
Personalizujte si karty pro oblíbené aplikace a služby, uspořádejte je dle potřeby a rychle přistupujte k vašemu obsahu.

AI Concierge
Získejte doporučení obsahu na míru podle historie vašeho hlasového vyhledávání.
LG chytrá kamera
S chytrou kamerou LG snadno připojíte online schůzky k televizoru a vychutnáte si je na velké obrazovce díky tenkému designu a jednoduchému připevnění.

*Chytrá kamera LG se prodává samostatně.
Vylepšete svůj zážitek díky snadnému propojení a inteligentnímu ovládání
S Ultra HD televizorem LG a podporou funkcí jako Amazon Alexa, Apple AirPlay, HomeKit a Matter můžete pohodlně ovládat připojená zařízení a získávat informace hlasovými příkazy během několika sekund.

*Služby a funkce podporované standardem Matter se mohou v závislosti na připojených zařízeních lišit. První připojení ThinQ a Matter by mělo proběhnout v mobilní aplikaci ThinQ.
*Apple, logo Apple a Apple TV, AirPlay a HomeKit jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Dostupnost ovládání hlasem se může v zavilosti na produktu a zemi lišit.
*Zobrazované nabídky se mohou po uvedení na trh lišit.
*Podpora AirPlay 2 a HomeKit se může v jednotlivých regionech lišit.
*Podpora asistenta Amazon Alexa se může v zavilosti na jazyce a regionu lišit.
*Ovládání hlasem je k dispozici pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Zažijte atmosféru kina bez opuštění domova
Ponořte se do 4K kvality a vychutnejte si filmy jako v kině.

Režim FILMMAKER™
S režimem FILMMAKER™ si užijete filmy přesně podle záměru režiséra, s autentickými barvami, nastavením a frekvencí snímků.

*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Na členství ve službě Amazon Prime a/nebo Prime Video se vztahují poplatky. Podrobnosti naleznete na stránce primevideo.com/terms.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit
Užijte si herní zážitek bez kompromisů, tady a teď
Game Optimizer a Dashboard vám přinášejí všechna potřebná nastavení pro perfektní herní zážitek na jednom místě. Game Dashboard umožňuje rychlou úpravu podle aktuálního herního žánru.


*Dostupnost aktualizací softwaru se může v závislosti na modelu a regionu lišit.
*Položky v nabídce Game Optimizer se mohou v zavilosti na sérii lišit.
*HGiG je dobrovolné sdružení společností z herního a televizního sektoru, které si klade za cíl specifikovat a pro veřejnost zajistit specifikace ke zlepšení herního zážitku v HDR.
*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087071719 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | NE |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR23 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW440B/400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820x1205x228 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1678x964x59,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1678x1045x378 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 34,6/44,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.