LG 75UQ8000
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • IPS display,
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 75UQ8000
EAN: 8806091635327
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 2
USB: 2
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 135 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820x1205x228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1678x964x59,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1679x1045x378 mm