LG 75UP7800
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • VA display
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 75UP7800
EAN: 8806091223500
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: NE
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
USB: 1
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano, součást balení
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 67 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820x1205x228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1678x964x59,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1678x1045x378 mm