LG 75QNED99T9B
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 8K Gen7 AI
  • MINI LED podsvícení
  • Twin Tuner
  • FILMMAKER mode
  • Lokální stmívání Precision Dimming Pro+
  • Hudební výkon: 4.2k 60W
  • HDMI 2.1 4x
  • webOS
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 75QNED99T9B
Neohodnoceno
lg-75qned99t9b
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091956699
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: Precision Dimming
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: WebOS 24
Procesor: α9 8K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Mini LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: QNED Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Černá
8K Upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR24)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 219 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820x1115x253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 958x958x29,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1665x1030x370 mm