LG 75QNED99T9B
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α9 8K Gen7 AI
- MINI LED podsvícení
- Twin Tuner
- FILMMAKER mode
- Lokální stmívání Precision Dimming Pro+
- Hudební výkon: 4.2k 60W
- HDMI 2.1 4x
- webOS
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091956699 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | Precision Dimming |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α9 8K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 7680 × 4320 (8K) |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 4.2 |
| Hudební výkon: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| 8K Upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 219 kWh / 1000 h |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW440B / 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820x1115x253 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 958x958x29,5 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1665x1030x370 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 57/46,4 cm |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.