LG 75QNED99
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 8K 4.generace
  • MINI LED podsvícení
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Lokální stmívání FALD PRO
  • Hudební výkon: 4.2k 60W
  • HDMI 2.1 4x
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 75QNED99
EAN: 8806091342416
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: FALD Pro, ANO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 8K Gen4
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Mini LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 4.2
Hudební výkon: 60 W
Barva: Černá , Stříbrná
8K Upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 219 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820x1115x200 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1665x958x28,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1665x1019x359 mm