LG 75QNED913QE
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • Mini LED Podsvícení panelu
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4K 5.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Velikost obrazovky
65" 75" 86"
Položka byla vyprodána…
LG 75QNED913QE
EAN: 8806084013897
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: Precision Dimming
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Mini LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
HDMI 2.0a: 2
USB: 2
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Stříbrná
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR22GA
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 600x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820 x 1115 x 253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1665 x 958 x 29,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1665 x 1032 x 405 mm