LG 75QNED863RE
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 6.generace
  • QNED color Pro a Mini LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Lokální stmívání - Precision Dimming
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • HDMI 2.1
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
55" 65" 75" 86"