LG 75QNED863RE
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α7 6.generace
- QNED color Pro a Mini LED podsvícení
- FILMMAKER mode
- Lokální stmívání - Precision Dimming
- Hudební výkon: 2.2k 40W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Quantum Dot a NanoCell společně
Barvy QNED Color Pro ožívají díky kombinaci technologií Quantum Dot a NanoCell, přinášející čisté a bohaté odstíny.

Funkce Precision Dimming a Ultra Contrast
LG QNED využívá pokročilé algoritmy hlubokého učení k vylepšení kontrastu a jasu, přičemž minimalizuje halo efekt. Výsledkem je živější a přirozenější obraz.

*Funkcí Precision Dimming jsou vybaveny modely QNED86 a QNED82/81 ve velikosti 86".
*Funkcí Dimming pro jsou vybaveny modely QNED82/81/75.
*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
*Velikost diod MiniLED byla vypočítána pomocí interních standardů měření společnosti LG
Miliony odstínů šedé zajišťují dynamické detaily
Použití milionů jemných odstínů šedé zajišťuje až 64× vyšší kvalitu obrazu oproti starším technologiím. Užívejte si precizní detaily stínů a dokonale vykreslené tmavé tóny.

*Konvenční znamená televize LG UHD bez technologie NanoCell.
*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
Procesor α7 4K Gen6 AI
Procesor α7 4K Gen6 AI nabízí náš dosud nejpůsobivější zážitek, přizpůsobený přesně vašim preferencím.

*Procesorem α5 4K Gen6 AI je vybaven model QNED75.
Ultravelká obrazovka se vrací – větší a působivější než kdykoli předtím
Zažijte sledování na nové úrovni s ultra velkou QNED obrazovkou plnou živých barev.

* Snímky jsou simulované
**QNED85/80/77/75 je vybaven virtuálním prostorovým 5.1.2 up-mixem.
Zažijte nekompromisní zábavu s vynikajícím zvukem
Soundbary LG se skvěle hodí k vašim televizorům LG, čímž poskytují vynikající zvukový zážitek pro skutečně autentickou domácí zábavu.

*Technologie Sound Mode Share pro sdílení zvuku televizoru se může lišit podle modelu televizoru.
*Verze AI procesoru TV se liší podle modelu televizoru.
*Ovládání režimů soundbaru se může lišit podle modelů soundbaru.
*Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
Funkce WOW
Po připojení k televizoru LG se soundbar automaticky přepne do režimu Soundbar sound mode. Navíc máte k dispozici tři další režimy pro optimální poslechový zážitek.

*Tato funkce je podporována pouze u televizorů z modelového roku 2023. Podpora se liší podle modelu.
*Podpora funkcí se liší podle modelu LG Soundbaru.
ThinQ AI a webOS
Televizor může být i chytrý. Nastavte si vlastní upozornění nebo si nechte doporučit obsah na míru díky vylepšeným smart funkcím. Na domovské obrazovce získáte rychlejší a intuitivnější zážitek ze sledování.

*Dostupnost služby se může v jednotlivých regionech či zemích lišit.
*Služby digitální televize mají vlastní předplatné.
AI Picture Wizard
Funkce AI Picture Wizard vyhodnotí 85 milionů možných nastavení a na základě tohoto vybere optimální obrazové nastavení. Dále analyzuje snímky vybrané uživatelem a přizpůsobí barevné preference pro dokonalý obraz.

*Funkcí AI Picture Wizard disponují modely QNED86/82/81.
AI Concierge
Osobní doporučení na dosah – Funkce AI Concierge vám doporučí obsah na míru na základě vaší historie hlasového vyhledávání, což vám umožní objevovat více zajímavého obsahu, který odpovídá vašim zájmům.

*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu a modelové řadě.
*Klíčová slova mohou být doporučována pouze v zemích, které podporují službu NLP ve svém rodném jazyce.
*Funkce NLP (vyhledávání hlasem) je dostupná pouze v podporovaných jazycích a zemích.
Multi View
Objevte nové způsoby sledování obsahu, jako jsou zobrazení vedle sebe, obraz v obraze nebo zobrazení na dvou monitorech. Funkce Multi View navíc umožňuje spárovat tyto varianty zobrazení s chytrou kamerou LG.
*Obraz a zvuk je na obou obrazovkách nastaven stejně.
*„LG Fitness“ využívá variantu obraz v obrazu s kamerou v aplikaci připojenou přes USB.
Zažijte domácí kino, které se vyrovná filmovému plátnu
Zažijte úchvatný filmový zážitek přímo z pohodlí vašeho domova s LG QNED.

Vychutnejte si zábavu naplno
Nejnovější technologická řešení Dolby vám přinášejí vylepšený obraz a bezkonkurenční zvuk napříč různými obsahy.

*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
*Běžný znamená televizor LG UHD bez technologie NanoCell.
Zábava bez hranic
Na televizoru LG QNED si užijete obsah z předních streamovacích platforem.

*Streamovací služba Netflix vyžaduje předplatné.
*Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit podle země nebo regionu. Služba Disney+ vyžaduje samostatné předplatné. ⓒ 2022 Disney a příslušné přidružené subjekty.
*Apple, logo Apple a Apple TV jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích.
*Služba Apple TV+ a/nebo vybraný obsah nemusí být k dispozici ve všech regionech.
*Služba Apple TV+ vyžaduje předplatné.
*Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*®2022 WarnerMedia Direct, LLC. Všechna práva vyhrazena. HBO Max™ se používá na základě licence. Služba HBO Max vyžaduje předplatné.
*Amazon, Prime Video a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Na členství ve službě Amazon Prime a/nebo Prime Video se vztahují poplatky. Podrobnosti naleznete na stránce primevideo.com/terms.
*Podporované služby se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Pokročilý herní zážitek – zažijte pohlcující svět her
Vylepšete své herní doupě na novou úroveň s televizorem, který je stvořen pro ultimátní herní zážitek.
*Technologií AMD FreeSync™ Premium disponují modely QNED86/82/81.
*VRR disponují modely QNED86/82/81.
*Obrázky jsou simulované za účelem lepšího pochopení funkce.
Zažijte hraní jako nikdy předtím
Technologie AMD FreeSync Premium eliminuje sekání a trhání obrazu, čímž zajišťuje plynulejší a lepší herní zážitek.

* Snímky jsou simulovány pro lepší pochopení funkce.
Hry v cloudu – objevte nový rozměr herního zážitku
LG QNED přináší širokou nabídku nových her na GeForce NOW.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
Ekologický obalový materiál pro udržitelnější budoucnost
LG QNED je dodáván v novém obalu, který je recyklovatelnou krabicí s jednoduchým jednobarevným potiskem.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806087954074 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | Precision Dimming |
| Modelový rok: | 2023 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α7 6.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 2 |
| HDMI 2.0a: | 2 |
| USB: | 2 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR23 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW440B/400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820 x 1205 x 253 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1673 x 963 x 44,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1673 x 1040 x 370 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 50,1/61,5 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.