LG 75QNED863QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 5.generace
  • Nano color Pro a Mini LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Lokální stmívání PRO
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • HDMI 2.1
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 75QNED863QA
EAN: 8806091458131
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: Precision Dimming
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Mini LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 2
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 135 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400 x 400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820 x 1115 x 253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1673 x 963 x 44,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1673 x 1036 x 405 mm