LG 75NANO96P
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
- 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α9 4.generace
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- IPS display
- Slim Direct LED
- Lokální stmívání FALD
- Hudební výkon: 2.2 40W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091200907 |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Lokální stmívání: | FALD |
| Modelový rok: | 2021 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Rozlišení obrazovky: | 7680 × 4320 (8K) |
| Typ podsvícení panelu: | Slim Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.