LG 75NANO963PA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 4.generace
  • IPS display
  • Slim Direct LED
  • Lokální stmívání FALD
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 75NANO963PA
Neohodnoceno
lg-75nano96
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091200907
Dolby Vision IQ: ANO
Lokální stmívání: FALD
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Slim Direct LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm