LG 75NANO81T6A
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 AI 4K Gen7
- FILMMAKER mode
- Nano color a Direct LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Vnímejte krásu barev v jejich nejčistější formě
Zažijte svět plný živých a ryzích barev díky LG NanoCell.

Čisté barvy ožívají v dokonalém rozlišení Real 4K
Zažijte reálný jas a ostrý obraz v živém světě 4K plném barev a dokonalé čistoty.
AI se učí a zdokonaluje v reálném čase
Zažijte pohlcující okamžiky s procesorem α8 AI 4K, který optimalizuje zvuk i obraz pro dokonalý zážitek.

Zvuk a obraz v dokonalé synchronizaci podle vašeho způsobu sledování
Vyberte své oblíbené snímky a AI Picture Wizard přizpůsobí obraz přesně vašemu vkusu z 85 milionů možností.

Vylepšený zvuk, dokonale přizpůsobený vašemu prostředí
Akustické ladění AI přizpůsobí zvuk vaší místnosti a vytvoří dokonalou zvukovou kopuli podle její akustiky.

Optimalizovaný obraz pro jakékoli osvětlení
Regulace jasu automaticky přizpůsobí obraz pro jasný a ostrý zážitek, ať je den nebo noc.

AI Picture Pro
Vylepšený kontrast pro autentický zážitek, kde každý záběr ožívá s barevnějšími detaily.

* Modely s procesorem alfa 5 (QNED80, NANO80 (kromě 86"), UT90/80/73, LR60) jsou vybaveny funkcí Dynamic Tone Mapping.
AI Sound Pro
Poslouchejte každý detail zvuku s dokonalou čistotou.

Zvuk, který vytvoří atmosféru kina přímo u vás doma
Ponořte se do bohatého filmového zvuku díky virtuálnímu prostorovému systému 9.1.2, který oživí každý detail.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
WebOS vám nabídne 4 aktualizace během 5 let, které zajistí přístup k nejnovějším funkcím a technologiím.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Televize, která se přizpůsobí vašim potřebám díky funkcím Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty.
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Pohlcující obrazovka, která vás vtáhne do každého okamžiku
Obrovský displej s dokonalým jasem a měřítkem přináší nezapomenutelný zážitek z každé zábavy.

Uživatelské rozhraní WOW

*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
****NANO80 je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
Sledujte filmy tak, jak si je režiséři přáli, s režimem FILMMAKER Mode pro autentický zážitek.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Zažijte kouzlo kinosálu přímo ve vašem obýváku
Vytvořte si atmosféru kinosálu doma díky technologii HDR10 Pro pro živé barvy a vynikající kontrast.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Zažijte hraní na maximum
Plynulé hraní s HGiG a ALLM, doplněné vynikajícím zvukem díky eARC.

*HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Rychlý přístup k funkcím
Maximalizujte svůj herní zážitek s funkcemi Game Optimizer a Game Dashboard.

*Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
**Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Přístup ke všem vašim oblíbeným hrám
Objevte tisíce herních titulů v cloudu a streamujte je ihned, bez zbytečného čekání.

*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
***Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid..
Udržitelnost s LG NanoCell AI
Zvolte produkty s bio obaly a mezinárodními certifikáty pro udržitelnost a přispějte k ochraně planety.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091952943 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | WebOS 24 |
| Procesor: | α5 4K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR24) |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 820 x 1 115 x 200 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 678 x 964 x 59,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 678 x 1 027 x 361 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 31,4 / 40,7 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.