LG 75NANO813QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 75" (189 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • Nano color a Edge LED podsvícení
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 75NANO813QA
Neohodnoceno
lg-75nano813qa
Akce
 Esence čistých barev, které rozkvétají na vaší obrazovce
Objevte nové zážitky s čistými barvami Pure Colors a technologií Real 4K.
Technologie NanoCell
Pokročilá technologie LG NanoCell přináší čisté barvy díky filtraci nanočásticemi.
Procesor LG α5 4K Gen5 AI
Špičkové zpracování s procesorem α5 4K Gen5 AI pro čisté a jasné barvy.
ThinQ AI
*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*Hlasové služby jsou podporovány pouze ve vybraných jazycích a zemích.
*Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné.
NanoCell Cinema
NanoCell Gaming
Buďte spojeni se svým hrdinou
 *Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Game Dashboard & Optimizer pro cloudové hraní bude k dispozici od druhé poloviny roku 2022.
Neomezený obsah, který vám přinese hodiny zábavy
S okamžitým přístupem k nejpopulárnějším streamovacím službám si každý najde to své.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091634955
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 75" 190cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 106 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1820x1205x253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1675x964x44,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1675x1043x405 mm