LG 75NANO813QA
- Úhlopříčka: 75" (189 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 5.generace
- Nano color a Edge LED podsvícení
- IPS display
- FILMMAKER mode
- Edge LED
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.2k 40W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Esence čistých barev, které rozkvétají na vaší obrazovce
Objevte nové zážitky s čistými barvami Pure Colors a technologií Real 4K.

Technologie NanoCell
Pokročilá technologie LG NanoCell přináší čisté barvy díky filtraci nanočásticemi.

Procesor LG α5 4K Gen5 AI
Špičkové zpracování s procesorem α5 4K Gen5 AI pro čisté a jasné barvy.
ThinQ AI
LG NanoCell TV nabízí moderní hlasové ovládání a přehledné rozhraní, navržené tak, aby splňovalo všechny vaše požadavky. Vychutnejte si snadné ovládání šité na míru.
*Dostupnost služby se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*Hlasové služby jsou podporovány pouze ve vybraných jazycích a zemích.
*Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné.
NanoCell Cinema
Proměňte svůj domov v kouzelný svět fantazie a vychutnejte si své oblíbené filmy v úžasných barvách Pure Color na velké obrazovce televize LG NanoCell.
NanoCell Gaming
AAA videohry začínají zde. Transformujte svůj herní zážitek s rychlým a plynulým hraním, které vás naplno vtáhne do hry.
Buďte spojeni se svým hrdinou
LG NanoCell nyní podporuje NVIDIA GeForce Now, cloudovou herní platformu, která přináší nejnovější hry přímo do televize. Díky propojení s různými zařízeními můžete pokračovat tam, kde jste skončili.

*Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
*Game Dashboard & Optimizer pro cloudové hraní bude k dispozici od druhé poloviny roku 2022.
Neomezený obsah, který vám přinese hodiny zábavy
S okamžitým přístupem k nejpopulárnějším streamovacím službám si každý najde to své.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091634955 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2022 |
| Nano Cell displej: | ANO |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 5.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 75" 190cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ano (MR22GA) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 106 kWh / 1000 h |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW440B / 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1820x1205x253 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1675x964x44,5 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1675x1043x405 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 40,0 / 50,2 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ne / Ne |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.