LG 65UP7800
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 65UP7800
Neohodnoceno
lg-65up7800
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091223548
Dolby Atmos: NE
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α5 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
USB: 1
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano, součást balení
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 67 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480 / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600x970x228 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1454x838x57,7
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1454x909x340 mm