LG 65UP7700
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 65UP7700
Neohodnoceno
lg-65up7700
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091218605
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600x970x190 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1463x850x87,8 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1463x910x255 mm