LG 65UA74006LB
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4K AI Gen8
  • Direct LED
  • FILMMAKER mode
  • Ovládání TV hlasem
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • α7 AI Sound PRO (virtual 9.1.2 k up-mix)
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • ThinQ AI (pouze s Magic Remote)
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
  • Připraveno pro Magic Remote
Velikost obrazovky
LG 65UA74006LB
Neohodnoceno
lg-65ua75006la
65" LG UHD AI UA74 4K Smart TV 2025
Dechberoucí barvy a detaily se 4K HDR10 Pro, vylepšený obraz a prostorový zvuk
HDR10 Pro – obraz, který ožívá
Nová generace chytré televize LG AI TV
*Některé funkce mohou vyžadovat připojení k internetu.
*Funkce AI Voice recognition je poskytována pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
Ohromující zážitek z ultra velké obrazovky
* UA74 se dodává s maximální úhlopříčkou 86″ a úhlopříčka se může lišit v závislosti na regionu.
Elegantně tenký design
* Slim Design platí pro 65/55/50/43″ modely UA75.
Herní svět bez hranic
Zažijte špičkové hraní s VRR. Zahrajte si hru, aniž by váš výkon omezovalo zpoždění.
Ambient FILMMAKER MODE – filmový zážitek tak, jak ho zamýšlel režisér
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806096528051
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2025
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α7 4K AI Gen8
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Připraveno
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x200
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 580 x 950 x 162 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 455 x 841 x 67,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 455 x 904 x 269 mm