LG 65QNED963QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680 x 4320)
  • Procesor α9 8K  AI
  • 8K QNED Mini LED
  • α9 AI Super Upscaling 8K
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED podsvícení
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.2k 40W
  • webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 65QNED963QA
Neohodnoceno
lg-65qned963qa
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091274267
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: FALD
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α9 8K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Mini LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
Barva: Šedá
8K Upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Součástí balení AN-MR22
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: LSW440B / 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600 x 970 x 253 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1444 x 834 x 29,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1444 x 902 x 336 mm