LG 65QNED963QA
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- 8K ULTRA HD rozlišení (7680 x 4320)
- Procesor α9 8K AI
- 8K QNED Mini LED
- α9 AI Super Upscaling 8K
- FILMMAKER mode
- Edge LED podsvícení
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.2k 40W
- webOS SMART TV - aktuální po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091274267 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | FALD |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α9 8K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 7680 × 4320 (8K) |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Rozšířený rozsah barev: | Nano Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 3 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| 8K Upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Součástí balení AN-MR22 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | LSW440B / 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1600 x 970 x 253 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1444 x 834 x 29,5 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1444 x 902 x 336 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 30,6 / 39,1 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.