LG 65QNED91T6A
- Úhlopříčka: 65" (164 cm)
- Mini LED Podsvícení panelu
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 100/120Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α8 4K AI
- Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
- FILMMAKER mode
- Hudební výkon: 2.2 40W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Re:New program - aktuální systém po dobu 5 let
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Objevte éru zábavy s QNED!
Zažijte dokonalý obraz s technologií LG QNED. Inovativní čipová sada a pokročilé stmívání přinášejí neuvěřitelnou hloubku a preciznost, díky které každý pixel ožívá.

Inovace, které vás ohromí

Procesor alpha 8 4K AI
QNED přináší vynikající inovace, které zvedají kvalitu obrazu na novou úroveň. Pokročilé funkce a detailní zpracování zajistí živé barvy a ostrý obraz, který vás vtáhne do děje.

Inteligence, která z QNED vytváří zážitek nové úrovně

AI přizpůsobení pro výkon bez kompromisů
Vyberte obrázky a nechte AI Picture Wizard přizpůsobit obraz podle vašich preferencí. Z více než 85 milionů možností vytvoří ideální nastavení a uloží ho do vašeho profilu.

AI akustické přizpůsobení
Zvukový systém automaticky rozpozná uspořádání místnosti a vaši polohu, čímž vytvoří ideální zvukovou atmosféru přizpůsobenou akustice prostoru.

Technologie, která přizpůsobí obraz každému světlu
Automatická regulace jasu přizpůsobí obraz světelným podmínkám, zajišťující ostrý a jasný obraz ve dne i v noci.

AI Picture Pro
Každá scéna se stává mistrovským dílem. AI Super Upscaling vylepšuje obsah v reálném čase pomocí hlubokého učení, takže vše vypadá ostře a úchvatně.

* Modely QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85 jsou vybaveny funkcemi AI Picture Pro a AI Super Upscaling.
** Modely s procesorem alfa 9 / alfa 8 (QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a 86NANO81) jsou vybaveny funkcí Dynamic Tone Mapping Pro.
*** AI Picture Pro nebude fungovat s žádným obsahem chráněným autorskými právy ve službách OTT.
**** Kvalita obrazu převzorkovaného obsahu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.
AI Sound Pro
Zažijte každý detail zvukové palety.

Zvuk plný realismu, který naplní každý kout
Vnímejte každý detail – virtuální prostorový zvuk 9.1.2 přináší bohatý a detailní zvuk v té nejlepší kvalitě.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
Získejte novou TV každý rok po dobu 5 let
S 4 slibovanými aktualizacemi webOS během 5 let budete mít vždy přístup k nejnovějším funkcím a technologiím.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Upravte si televizní zážitek podle sebe s funkcemi Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Impozantní rozměry, které vás zcela vtáhnou do děje
Ponořte se do zábavy v životní velikosti. Ultra velký displej vám nabídne neuvěřitelnou čistotu a detailní obraz při sledování, hraní nebo cvičení.

* Gallery Design naleznete u modelů QNED99 a QNED91.
** Modely QNED99, QNED91, QNED86/85 a QNED80 mají maximální úhlopříčku 86 palců.
*** Použité modely se mohou v jednotlivých regionech lišit.
Precision Dimming
Precizní podsvícení pro ostrý a čistý obraz. Precision Dimming řídí stovky bloků lokálního stmívání, aby odhalil každý detail v pravém světle.
* Modely QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi Advanced Local Dimming a Dimming Pro.
Oživené a realistické barvy díky technologii QNED
Objevte barvy, které jsou tak živé a intenzivní, že přesahují realitu kolem vás.

* Modely QNED89, QNED87/86/85 a QNED80 jsou vybaveny technologií QNED Color.
** Objem gamutu Display Color Gamut Volume (CGV) je stejný nebo vyšší než CGV barevného prostoru DCI-P3, jak je nezávisle certifikováno organizací Intertek.
Dokonalá souhra s LG Audio
Výjimečný Soundbar pro LG QNED.

Všechno pod kontrolou na dosah ruky
Snadné ovládání Soundbaru přes rozhraní WOW na televizoru LG, včetně režimů, profilů a praktických funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně. Ovládání režimu soundbaru se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
**** TV kompatibilní s WOW Interface: QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 a QNED80.
***** TV kompatibilní s WOW Orchestra: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
****** Televizory kompatibilní s WOWCAST: QNED99, QNED91, QNED89 a QNED87/86/85.
******* Modely QNED99, QNED91, QNED89, QNED87/86/85 s úhlopříčkou 80" a vyšší lze kombinovat s modely S90TY, S90TR a S70.
Režim FILMMAKER Mode
Zažijte autentický zážitek. Režim FILMMAKER Mode přenáší filmy tak, jak si to režisér přál.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Dokonalý domácí kino zážitek přímo ve vašem obýváku
Přeneste si kino domů. HDR10 Pro technologie přináší obraz s přesnými barvami a kontrastem podle původní vize.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Zažijte kolosální vítězství na vlastní kůži
Technologie FreeSync a VRR zajišťují plynulý průběh hry při vysoké rychlosti, a jednoduché nastavení vám usnadní cestu k vítězství.

* Modely QNED99, QNED90, QNED89 a QNED85 jsou vybaveny funkcemi AMD FreeSync™ Premium a VRR.
** QNED99, QNED90, QNED89, QNED85 a QNED80 jsou vybaveny funkcemi GeForce NOW, Game Dashboard & Optimizer, ALLM, eARC a HGiG.
*** VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1.
**** HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
***** Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládací prvky na dosah, přesně tam, kde je to nejvíce potřeba
Využívejte Game Optimizer a Game Dashboard pro vylepšený herní zážitek.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Oblíbené hry vždy k dispozici

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Zažijte revoluci v udržitelnosti díky AI
Zvolte ekologickou volbu pro planetu s lehkými bio obaly a globálními standardy udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091957269 |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Dolby Vision IQ: | ANO |
| Energetická třída: | E |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | Precision Dimming |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 100 / 120 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α8 4K AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Mini LED |
| Velikost obrazovky: | 65" 164cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | QNED Color Pro |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | ANO |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 4 |
| USB: | 2 |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.2 |
| Hudební výkon: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 400x400 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1600 x 970 x 172 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1452 x 839 x 44.9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1452 x 907 x 285 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 31,1/43,2 kg |
| G-Sync / FreeSync / VRR: | Ne / Ano / Ano |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.