LG 65QNED813QA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 65" (164 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 5.generace
  • Nano color Pro a Edge LED podsvícení
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání PRO
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.1
Položka byla vyprodána…
LG 65QNED813QA
EAN: 8806091621597
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO, PRO
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 65" 164cm
Rozšířený rozsah barev: Nano Color Pro
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GA)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 103 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600x1070x203 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1452x839x44,3 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1452x911x336 mm