LG 55UT91006LA
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 4K Gen7 AI
- HDR10 PRO
- FILMMAKER mode
- Edge LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV aktuální systém po dobu 5 let
- Magický ovladač MR24
- Herní režim, HGiG, ALLM
Mistrovská pozornost věnovaná každému aspektu
Rozlišení Ultra HD oživí každou barvu a zajistí dokonalou čistotu obrazu. Vychutnejte si skutečně reálný vizuální zážitek.

Objevte skryté detaily s dokonalým osvětlením
Vstupte do dimenze, kde každá barva ožívá a jas je přizpůsoben pro jedinečný vizuální zážitek – díky HDR10 Pro.

*HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Procesor alpha 5 4K Gen7 AI
Procesor α5 4K Gen7 AI s umělou inteligencí optimalizuje jas a zvuk tak, aby vás dokonale vtáhl do akce.

AI zajišťuje ideální akustiku pro každý prostor
Díky detekci rozložení místnosti a vaší pozice přizpůsobí zvukový systém akustiku tak, aby poskytl maximálně autentický zážitek.

Perfektní jas a inteligence přizpůsobená jakémukoli světlu
Bez ohledu na denní dobu funkce regulace jasu přizpůsobí obraz okolnímu světlu, aby byl vždy ostrý a dokonale jasný.

AI Sound Pro
Slyšte každý jemný detail ve zvukové skladbě.

Celý prostor ožívá s autentickým a realistickým zvukem
Cítíte každý nádech a úder díky virtuálnímu prostorovému zvuku 9.1.2, který naplní váš prostor špičkovým zvukem.

*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
Zajistěte si přístup k aktuálním funkcím a inovacím díky 4 plánovaným aktualizacím webOS během následujících 5 let.

* webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
** Pětiletou hranicí pro upgrade v rámci programu webOS Re:New Program je celosvětové uvedení nového produktu.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
***** Upgrady jsou k dispozici pro modely vydané v roce 2022 včetně všech OLED a 8K QNED a modely vydané po roce 2023 zahrnují UHD, NanoCell, QNED a OLED.
****** Funkce se mohou měnit a některé funkce, aplikace a aktualizace služeb se mohou u jednotlivých modelů lišit.
webOS 24
Vytvořte si ideální TV zážitek s funkcemi jako Můj profil, AI Picture Wizard, AI Concierge a Rychlé karty, které vám přizpůsobí obraz a zážitky.

*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
**Doporučování slov se liší v závislosti na aplikaci a denní době a je poskytováno pouze v zemích, které podporují NLP v rodném jazyce.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
****Během pětiletého období proběhnou celkem 4 upgrady, přičemž harmonogram se může lišit v závislosti na regionu nebo zemi.
*****Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Obrazovka ve velkém formátu
Obří displej s precizním jasem a měřítkem přetvoří vaši zábavu v jedinečný vizuální zážitek.

Super Slim Design
Elegantní a moderní design, který skvěle zapadne do vašeho interiéru a podtrhne jeho minimalistickou krásu.

Rozhraní WOW
Využijte rozhraní WOW na televizoru LG pro pohodlné ovládání Soundbaru, včetně nastavení režimů, profilů a dalších praktických funkcí.

*Soundbar lze zakoupit samostatně a ovládání režimu Soundbar Mode Control se může lišit podle modelu.
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
***Upozorňujeme, že služba nemusí být v okamžiku nákupu k dispozici. Pro aktualizace je nutné síťové připojení.
****UHD TV je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
Ponořte se do filmového zážitku, jak si ho režiséři přáli. Režim FILMMAKER Mode přenáší filmy přesně podle jejich uměleckého záměru.

* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Úžasný domácí kinový zážitek
Zažijte kouzlo kinosálu v pohodlí domova. S technologií HDR10 Pro ožívají filmy v nádherných barvách a kontrastech, které vás vtáhnou do děje.

* HDR10 Pro je technologie vyvinutá společností LG Electronics na základě standardizované kvality obrazu standardu „HDR10“.
Prožijte akční scény s intenzitou
HGiG a ALLM vám přinášejí hladký herní zážitek při vysokých rychlostech, doplněný úžasným zvukem díky eARC.

*HGiG je dobrovolné sdružení společností z oboru herního průmyslu a výroby televizních displejů, jehož cílem je stanovit parametry a zásady ke zlepšení herních zážitků zákazníků v rozlišení HDR.
**Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládání vždy tam, kde ho potřebujete
Díky funkcím Game Optimizer a Game Dashboard budete mít své hry pod kontrolou a optimalizované pro nejlepší výsledky.

* Game Dashboard se aktivuje pouze v případě, že je zapnutá funkce „Game Optimizer“ i "Game Dashboard".
** Obrázky na obrazovce jsou simulované.
Oblíbené hry na dosah jednoho kliknutí
Hrajte tisíce her přímo z cloudu – žádné stahování ani aktualizace, jen okamžitý přístup.

* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Pohlédněte do zítřka s inovativní vizí LG UHD AI
Volte šetrnost k planetě díky lehkým bio obalům a certifikované udržitelnosti.

| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091958815 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | F |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2024 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 4K Gen7 AI |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Pixelové stmívání: | NE |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | HLG PRO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | NE |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| eARC / ARC: | ANO / NE |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 2 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| 8K Upscaler: | NE |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | MR24 |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1 360 x 810 x 187 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1 236 x 716 x 29,7 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1 236 x 786 x 260 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 15/23,7 kg |
| FILMMAKER mode: | Ano |
| Herní režim, HGiG, VRR, ALLM: | Ano / Ano / Ano / Ano |
| ALLM: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.