LG 55UT91006LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4K Gen7 AI
  • HDR10 PRO
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV aktuální systém po dobu 5 let
  • Magický ovladač MR24
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
55" 65" 75"
Položka byla vyprodána…
LG 55UT91006LA
Neohodnoceno
lg-55ut91006la
Akce
 Mistrovská pozornost věnovaná každému aspektu
Objevte skryté detaily s dokonalým osvětlením
Procesor alpha 5 4K Gen7 AI
AI zajišťuje ideální akustiku pro každý prostor
Perfektní jas a inteligence přizpůsobená jakémukoli světlu
AI Sound Pro
Slyšte každý jemný detail ve zvukové skladbě.
Celý prostor ožívá s autentickým a realistickým zvukem
*Obrázky na obrazovce jsou simulované.
**Je třeba aktivovat v nabídce režimu zvuku.
***Zvuk se může lišit podle prostředí.
webOS Re:New Program
 * webOS Re:New Program podporuje celkem 4 upgrady systému webOS během pěti let.
*** První upgrade na systém webOS proběhne po dvou letech od nákupu.
**** Zákazníci při nákupu obdrží 5 verzí systému webOS včetně aktuální verze.
webOS 24
*Podporované nabídky a aplikace se mohou lišit podle země a po vydání mohou být odlišné.
***Aplikuje se na modely OLED/QNED/NanoCell/UHD vyrobené v roce 2023 a později.
Obrazovka ve velkém formátu
Obří displej s precizním jasem a měřítkem přetvoří vaši zábavu v jedinečný vizuální zážitek.
Super Slim Design
Rozhraní WOW
**Používání dálkového ovladače LG TV je omezeno pouze na určité funkce.
****UHD TV je kompatibilní s rozhraním WOW Interface.
Režim FILMMAKER Mode
* Obrázky jsou simulované.
** FILMMAKER MODE je ochranná známka UHD Alliance, Inc.
Úžasný domácí kinový zážitek
Prožijte akční scény s intenzitou
**Podpora HGiG se může v jednotlivých zemích lišit.
Ovládání vždy tam, kde ho potřebujete
Oblíbené hry na dosah jednoho kliknutí
Hrajte tisíce her přímo z cloudu – žádné stahování ani aktualizace, jen okamžitý přístup.
* Podporovaná partnerství se mohou v jednotlivých zemích lišit.
** Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.
*** Může být vyžadováno předplatné služby Boosteroid.
Pohlédněte do zítřka s inovativní vizí LG UHD AI
Volte šetrnost k planetě díky lehkým bio obalům a certifikované udržitelnosti.
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091958815
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2024
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 4K Gen7 AI
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
HFR (High Frame Rates): NE
HEVC kodek H.265: ANO
VP9: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
HDMI 2.0a: 3
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR24
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360 x 810 x 187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 236 x 716 x 29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 236 x 786 x 260 mm