LG 55UR9100
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50/60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 6.generace
  • Edge LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Ovládání TV hlasem
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Velikost obrazovky
Položka byla vyprodána…
LG 55UR9100
Neohodnoceno
55ur91003la
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806087098617
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: F
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2023
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 6.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Pixelové stmívání: NE
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: HLG PRO
Technicolor HDR: NE
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / NE
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 3
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
8K Upscaler: NE
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: MR23
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: VESA 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1 360x810x187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1 236x716x29,7 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1 236x746x260 mm