LG 55UQ91003LA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED podsvícení
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 55UQ91003LA
EAN: 8806091625809
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2022
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV
Procesor: α5 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
HFR (High Frame Rates): NE
Bezdrátové reproduktory WiSA: NE
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Komponentní vstup + Audio vstup: 0
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 0
USB: 2
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Barva: Černá
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR22GN)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 82 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x162 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1235x715x57,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1235x772x232 mm