LG 55UQ75009LF
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • Direct LED podsvícení
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
Položka byla vyprodána…
LG 55UQ75009LF
EAN: 8806091646378
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 81 kWh / 1000 h
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480B / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x835x175 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1244x726x87,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1244x783x235 mm