LG 55UQ7000
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- Direct LED podsvícení
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 5.generace
- FILMMAKER mode
- Direct LED
- Hudební výkon: 2.0 20W
- HDMI 2.0
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
- (připraveno pro Magický ovladač MR22GA)
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091659323 |
| Dolby Atmos: | NE |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Energetická třída: | G |
| Hlasové ovládání TV: | ANO |
| Lokální stmívání: | NE |
| Modelový rok: | 2022 |
| Nano Cell displej: | NE |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Operační systém: | webOS SMART TV |
| Procesor: | α5 5.Generace |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Direct LED |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| Rozšířený rozsah barev: | NE |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Technicolor HDR: | ANO |
| HFR (High Frame Rates): | NE |
| HEVC kodek H.265: | ANO |
| VP9: | ANO |
| Připojení mobilního telefonu: | ANO |
| DLNA / Miracast: | ANO / ANO |
| Webový prohlížeč / HbbTV: | ANO / ANO |
| Apple AirPlay 2 / Smart ThinQ app: | ANO / ANO |
| Bezdrátové reproduktory WiSA: | NE |
| eARC / ARC: | ANO / ANO |
| Připojení klávesnice, myši: | ANO |
| RF vstup: | 2 |
| Komponentní vstup + Audio vstup: | 0 |
| Optický výstup: | 1 |
| LAN konektor: | 1 |
| CI+ slot: | 1 |
| HDMI 2.1: | 0 |
| HDMI 2.0a: | 3 |
| USB: | 1 |
| Sluchátkový výstup: | NE |
| WiFi / Bluetooth: | ANO / ANO |
| Nahrávání TV vysílání: | ANO |
| Systém reproduktorů: | 2.0 |
| Hudební výkon: | 20 W |
| Barva: | Černá |
| 4K upscaler: | ANO |
| Dálkový ovladač Magic Motion Remote: | Ne (připraveno pro MR22GA) |
| Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): | 102 kWh / 1000 h |
| Držák na stěnu/ Rozměry VESA: | 300x300 |
| Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): | 1350x837x152 mm |
| Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): | 1236x718x89,9 mm |
| Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): | 1236x784x273 mm |
| Hmotnost (čistá/balení): | 11,4 / 15,3 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.