LG 55UP8100
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • VA display
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Magický ovladač v balení (AN-MR21)
LG 55UP8100
Neohodnoceno
lg-55up8100
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091462725
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Typ podsvícení panelu: Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 2
USB: 1
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano, součást balení
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 67 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: OLW480 / 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360 x 810 x 207 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1235x715x57,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1235x787x260 mm