LG 55UP7500
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 4.generace
  • IPS display
  • FILMMAKER mode
  • Direct LED
  • Hudební výkon: 2.0 20W
  • HDMI 2.0
  • webOS SMART TV
  • Google Assistant, Amazon Alexa
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
  • Připraveno pro magický ovladač (AN-MR21)
Položka byla vyprodána…
LG 55UP7500
EAN: 8806091218575
Dolby Atmos: NE
Dolby Vision IQ: NE
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: NE
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: NE
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Procesor: α5 5.Generace
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Rozšířený rozsah barev: NE
HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: ANO
HLG: ANO
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
eARC / ARC: ANO / ANO
Připojení klávesnice, myši: ANO
RF vstup: 2
Optický výstup: 1
LAN konektor: 1
CI+ slot: 1
HDMI 2.0a: 2
USB: 1
Sluchátkový výstup: NE
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.0
Hudební výkon: 20 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: NE - ( Připrveno pro MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 136 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x835x175 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1244x726x87,1 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1244x786x231 mm