LG 55QNED7S3QA
- Úhlopříčka: 55" (139 cm)
- 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
- Typ Displeje: 4K QNED, IPS
- 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
- Procesor α5 5.generace
- Edge LED podsvícení
- FILMMAKER mode
- Edge LED
- Lokální stmívání
- Hudební výkon: 2.0k 20W
- HDMI 2.1
- webOS SMART TV
- Google Assistant, Amazon Alexa
- Apple AirPlay 2 a HomeKit
- Herní režim, HGiG, ALLM
Popis produktu není dostupný
| Kategorie: | Ukončený prodej |
|---|---|
| EAN: | 8806091814715 |
| Dolby Vision IQ: | NE |
| Lokální stmívání: | ANO |
| Modelový rok: | 2022 |
| Obnovovací frekvence panelu: | 50 / 60 Hz |
| Rozlišení obrazovky: | 3840 x 2160 (4K Ultra HD) |
| Typ podsvícení panelu: | Edge LED |
| Velikost obrazovky: | 55" 139cm |
| DVB-T2: | ANO |
| DVB-C: | ANO |
| DVB-S2: | ANO |
| HDR 10 PRO - vyšší norma HDR: | ANO |
| HLG: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.