LG 55QNED7S
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • Typ Displeje: 4K QNED, IPS
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α5 5.generace
  • Edge LED podsvícení
  • FILMMAKER mode
  • Edge LED
  • Lokální stmívání
  • Hudební výkon: 2.0k 20W
  • HDMI 2.1
  • webOS SMART TV
  • Herní režim, HGiG, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 55QNED7S
Neohodnoceno
lg-55qned7s3qa
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091814715
Dolby Vision IQ: NE
Lokální stmívání: ANO
Modelový rok: 2022
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Rozlišení obrazovky: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Typ podsvícení panelu: Edge LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm