LG 55NANO96P
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 8K ULTRA HD rozlišení (7680x4320)
  • 50 / 60Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α9 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • IPS display
  • Slim Direct LED
  • Lokální stmívání FALD
  • Dynamické PMI: neomezen
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO96P
EAN: 8806091200945
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: FALD
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 50 / 60 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Rozlišení obrazovky: 7680 × 4320 (8K)
Typ podsvícení panelu: Slim Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 4
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
8K Upscaler: ANO
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 300x300
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1360x810x187 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1233x716x45,5 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1233x781x271 mm