LG 55NANO913PA
Neohodnoceno
  • Úhlopříčka: 55" (139 cm)
  • 4K ULTRA HD rozlišení (3840x2160)
  • 100 / 120Hz Obnovovací frekvence panelu
  • Procesor α7 4.generace
  • Dolby Atmos, Dolby Vision IQ
  • FILMMAKER mode
  • Slim Direct LED
  • Lokální stmívání FALD
  • Hudební výkon: 2.2 40W
  • HDMI 2.1
  • Apple AirPlay 2 a HomeKit
  • FreeSync, Herní režim, HGiG, VRR, ALLM
Položka byla vyprodána…
LG 55NANO913PA
Neohodnoceno
lg-55nano91
Akce
Popis produktu není dostupný
Kategorie: Ukončený prodej
EAN: 8806091200822
Dolby Atmos: ANO
Dolby Vision IQ: ANO
Energetická třída: G
Hlasové ovládání TV: ANO
Lokální stmívání: FALD
Modelový rok: 2021
Nano Cell displej: ANO
Obnovovací frekvence panelu: 100 / 120 Hz
Operační systém: webOS SMART TV 6.0
Typ podsvícení panelu: Slim Direct LED
Velikost obrazovky: 55" 139cm
Technicolor HDR: ANO
HFR (High Frame Rates): ANO
CI+ slot: 1
HDMI 2.1: 2
HDMI 2.0a: 2
USB: 3
Sluchátkový výstup: ANO
WiFi / Bluetooth: ANO / ANO
Nahrávání TV vysílání: ANO
Systém reproduktorů: 2.2
Hudební výkon: 40 W
4K upscaler: ANO
Dálkový ovladač Magic Motion Remote: Ano (MR21)
Spotřeba energie (Zapnutá - tovární nastavení): 134 kWh / 0,5W
Držák na stěnu/ Rozměry VESA: 400x400
Rozměry - TV v krabici (Š x V x H): 1600x1070x203 mm
Rozměry - TV bez stojanu (Š x V x H): 1452x839x44,9 mm
Rozměry - TV + stojan (Š x v x H): 1452x903x336 mm